Hakkımızda

Hakkımızda

1993 yılında, Gaziantep’te Plastik hammadde imalatı ile faaliyetine başlayan firmamız, çeyrek asır boyunca dinamik yapısı, toplam kalite anlayışı, yenilikçi ruhu ve daima gelişime açık kadrosu ile modern tesislerde üretimine devam etmiş ve bundan sonra da Kalite çizgisinden asla ödün vermeden yoluna devam etmektedir.

Firmamız, Üretim aşamasında gerçek kalitenin En Son Teknoloji ile desteklenmiş bir Üretim Parkıyla mümkün olduğunun bilinci ile yoluna devam etmektedir.

25 yıldır devam eden serüveni boyunca sektöründe hem ülkemiz genelinde, hem de uluslararası pazarda adından söz ettiren firmamız, bunun haklı gururunu yaşamaktadır.

Toplam Kalite anlayışından edindiğimiz felsefeye göre; gerçek anlamda Kalite; Üretim Planlama aşamasında başlar ve Üretim ve Mühendislik birimlerimizin desteği ile üretim aşamasında da devam ederek, nihai ürüne ulaşıncaya kadar sürer.

Bu sayede firmamız; üretimde kullanılan hammaddelerin insan sağlığı açısından zararsız, kullanım bakımından ergonomik ve tasarım açısından şık ürünler ortaya koyma hedefini birinci planda tutmaktadır.

Yönetim Kurulundan, Müşteri İlişkileri Yönetimine kadar olmak kaydı ile ISO-9001 Kalite Standartları Yönetim Tekniklerine uygun olarak üretim yapmanın, siz değerli müşterilerimizin Maksimum Kaliteye ulaşmasını sağladığının farkındayız ve gelecekte de farkında olmaya devam edeceğiz.